Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów - wybory nowy wątek

Utworzony przez Przemysław Leniak, 23 października 2014 r. o 13:13
bardzo celna lista sukcesów ustepującego wójta :-P a film można już obejrzeć publicznie
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 23:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy juz wiecie ze pana L. prokuratura oskarzyla za pirolize i bedzie mial sprawe karna i dla tego kanduduje zeby uciec od kary. A piroliza i tak powstanie bo maja juz zgode.zrodla z UG- nie placilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewietrz się Leniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kuku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mieszkam w okręgu wyborczym z którego p. Leniak kandyduje. Dziwi mnie dlaczego p. Leniak zajmuje się Krzczonowem a nie Głuskiem, Zemborzycami, Dziesiątą itd. __________________________________________________________________________ Druga sprawa to czy mógłby p. Leniak wzorem innych kandydatów przedstawić się z grubsza bo bloger to dla mnie za mało. Chodzi mi o wiek, wykształcenie, czym się zajmował i zajmuje obecnie, stan cywilny itd. ___________________________________________________________________________ Kiedy założy p.Leniak i wywoła dyskusję w naszym okręgu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bloger? Leniak Bloger? A jaki to Blog Leniak Prowadzi? Bo na razie to ja tylko durne wpisy na forach widzę. A to za mało żeby nazywać siebie Blogerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że nie każdemu się podoba wrzucanie przez p.Leniaka filmików ze spotkania a przecież spotkanie było publiczne, co prawda nikt nigdzie nie podawał informacji o nim bo bym przyszedł ale jednak. Także bardzo dziękuję p.Leniakowi za to.   Nie wiem o co wam chodzi przecież w tych filmach nie ma interpretacji to jest reklama startujących w wyborach więc tylko się cieszyć.   Jedna z rzeczy która rzuca się w oczy piroliza Park Krajobrazowy ONW widzę tu pewną sprzeczność : To Park Krajobrazowy nie przeszkadza w robieniu spalarni a będzie zmuszał do rygorów w stosowaniu nawozów i przez to, że mamy Park możemy mieć ONW!?   Do wypowiedzi wójta jesteśmy przyzwyczajeni: prosto nie do końca mówi to co chciałby powiedzieć; natomiast kandydat proponuje nam ONW  nie wiedząc o co w tym chodzi i publicznie się do tego przyznaje - to kompromitacja.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy juz wiecie ze pana L. prokuratura oskarzyla za pirolize i bedzie mial sprawe karna i dla tego kanduduje zeby uciec od kary. A piroliza i tak powstanie bo maja juz zgode.zrodla z UG- nie placilem
zobaczymy, protestujący są to ludzie zdeterminowani i na pewno wykorzystają wszystkie dostępne im kroki postępowania administracyjnego jeżeli to nie odniesie pożądanych efektów jest jeszcze powództwo cywilne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczymy, protestujący są to ludzie zdeterminowani i na pewno wykorzystają wszystkie dostępne im kroki postępowania administracyjnego jeżeli to nie odniesie pożądanych efektów jest jeszcze powództwo cywilne.
nie ma potrzeby reagować na tanią podpuchę... rozpacz tak już ma że plecie https://www.youtube.com/watch?v=lqLvkPusGWU a tymczasem znane są składy komisji wyborczych                                                                                                                 Załącznik do Uchwały Nr 3                                                                                                                                                 Gminnej Komisji Wyborczej                                                                                                                          w Krzczonowie    z dnia 22 października 2014 r.     Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych   1.Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Krzczonowie:   1. Piotr Głąb   2. Robert Solowski   3. Zbigniew Mazur   4. Anna Bartnik   5. Janusz Buda   6. Agnieszka Poleszak   7. Agnieszka Sowa   8. Ryszard Stachyra   9. Weronika Portka 2. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Żukowie Drugim:   1. Iwona Szpakowska   2. Justyna Buda   3. Monika Basiak   4. Teresa Machlarz   5. Marzena Łuszczak   6. Renata Miściur   7. Henryk Chrust   8. Irena Morzydusza   9. Paweł Pruś 3. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Krzczonowie Trzecim:   1. Anna Skowronek   2. Elżbieta Cioczek   3. Ryszard Bury   4. Agnieszka Kulig   5. Irena Złoto   6. Michał Mysłowski   7. Mieczysław Wójcik   8. Michał Kłodnicki   9. Marianna Robak 4. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Kosarzewie Dolnym:   1. Katarzyna Dziadosz   2. Monika Ejankowska   3. Andrzej Grzegorczyk   4. Dariusz Wieczorkowski   5. Agnieszka Mazurek   6. Monika Bartnik   7. Beata Gajur   8. Stefan Mamcarz   9. Elżbieta Mazelan 5. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Sobieskiej Woli Drugiej:   1. Anna Dąbek   2. Barbara Goś   3. Andrzej Basiak   4. Andrzej Bujanowski   5. Stefan Ponieważ   6. Beata Szenejko   7. Katarzyna Bobel   8. Joanna Grzeszczyk   9. Krystyna Solowska 6. Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Krzczonowie:   1. Barbara Kozieł   2. Beata Solowska   3. Tadeusz Januszek   4. Elżbieta Bartoszek   5. Aneta Januszek   6. Ewelina Godula   7. Edyta Sowa   8. Marta Kwiatek   9. Mariusz Robak  
  • 1534 wyświetleń o 8:13 ;-) https://www.youtube.com/watch?v=GmYK8yYeGOQ#t=287  
Ostatnio edytowany 28 października 2014 r. o 08:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianie poszaleli z rozpaczy - aczkolwiek trzeba zauważyć że nauczyli się tworzyć wątki na forum ;-) tymczasem ja przypomnę jakim wydarzeniem w marianistanie było pojawienie się pewnego zastępcy wójta  pisała o tym lokalna prasa nawet: tak to niegdyś dzisiejsi marianie cieszyli się z pojawienia się Katarzyny Brydy wiadomo pojawił się ktoś kto wiedzą i umiejętnościami mógł uratować dwuleworęczną władzę i uratował bo inaczej Marian P. nie miałby drugiej kadencji ... dziś trzeba sie jednak zastanowić czy Marian P. może być jeszcze przydatny jako wójt czy może postawić na kogoś komu nie potrzeba ratunku bo nie tylko nie pakuje sie w kłopoty ale jeszcze sam umie innym pomóc stanąć na nogi... i to jest realny wybór pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oczekuję na tym forum, a tym bardziej w tym wątku niczego wielkiego, od „inteligencji” klikającej po wielokroć w swoje klawiatury.  Ale niech każdy z nas weźmie pod uwagę niezbity fakt, że po 16 listopada przyjdą kolejne dni w kalendarzu. Ilu z nas będzie jeszcze Ludźmi, a ilu zostanie zepsutym materiałem/narzędziem w ręku nudnego gostka, świetnego manipulanta i znawcy tylu tematów... Zastanawiam się czy my Krzczonowiacy  zyskaliśmy coś poprzez fakt, że wśród nas zamieszkał ten tak bardzo nieszczęśliwy, sfrustrowany i pełen szyderstwa człowiek, czy wręcz może… straciliśmy. Odpowiedzmy sami sobie indywidualnie. Mówią, szczególnie starsi wiekiem, że przysłowia są mądrością narodu, więc przytoczę tu dwa, które wypisz wymaluj wpisują się w obecne realia: kto mieczem walczy od miecza ginie i drugie może bardziej dosadne:  nie rusz gówna , bo śmierdzi… Sądzę, że wiele będzie trzeba naczerpać wody, aby zmyć to ze swoich rąk, ale smród na długo pozostanie. Warto o tym pomyśleć. Dobrego dnia.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ostatni post mam wrarażenie ,że opisano pana Mariana P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oczekuję na tym forum, a tym bardziej w tym wątku niczego wielkiego, od „inteligencji” klikającej po wielokroć w swoje klawiatury.  Ale niech każdy z nas weźmie pod uwagę niezbity fakt, że po 16 listopada przyjdą kolejne dni w kalendarzu. Ilu z nas będzie jeszcze Ludźmi, a ilu zostanie zepsutym materiałem/narzędziem w ręku nudnego gostka, świetnego manipulanta i znawcy tylu tematów... Zastanawiam się czy my Krzczonowiacy  zyskaliśmy coś poprzez fakt, że wśród nas zamieszkał ten tak bardzo nieszczęśliwy, sfrustrowany i pełen szyderstwa człowiek, czy wręcz może… straciliśmy. Odpowiedzmy sami sobie indywidualnie. Mówią, szczególnie starsi wiekiem, że przysłowia są mądrością narodu, więc przytoczę tu dwa, które wypisz wymaluj wpisują się w obecne realia: kto mieczem walczy od miecza ginie i drugie może bardziej dosadne:  nie rusz gówna , bo śmierdzi… Sądzę, że wiele będzie trzeba naczerpać wody, aby zmyć to ze swoich rąk, ale smród na długo pozostanie. Warto o tym pomyśleć. Dobrego dnia. 
Oczywiście przysłowia jak najbardziej na miejscu z tym, że kogo  dotyczą? Odnośnie tego "gostka" to kogo masz na myśli? bo mi bardzo pasuje pewna postać ale nie jestem pewien czy aby na pewno o nią Ci chodzi? pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ostatni post mam wrarażenie ,że opisano pana Mariana P.
jakieś masz mylne wyobrażenia i skojarzenia albo udajesz wiadomo kogo albo po prostu nie musisz udawać czy Podsiadły z kogoś szydzi, czy kogoś krytykuje, czy z kimś walczy, czy kogoś poniża??? mamy filmik z ostatniego spotkania (podziękowania dla L) i co tam słyszymy? że gminę wyprowadzono z długów po poprzedniku, że zrobiono jednak wiele w ostatnich latach dla mieszkańców gminy itp...czy odniósł się w jakiś niemiły sposób do konkurentki? nie... za dużo nie naobiecywał? bo jest realistą, dobrze zna możliwości gminy...co miał wam złote góry czy gruszki na wierzbie obiecać? że mówi prostym językiem, to atut...większość tutejszych wyborców, to prości ludzie, ale mocno stąpający po ziemi czy przekaz w formie wyuczonych formułek bardziej do nich dotrze?? powstrzymajcie emocje, nie obrażajcie Podsiadłego i tak każdy zagłosuje jak mu rozum i wolna wola podpowiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za radą ~z bliska~ na pewno emocje warto powstrzymać i język wypowiedzi trzymać w ryzach. Nie mniej jednak o problemach trzeba rozmawiać. Tak jak o sukcesach. jeśli są, tego nie da się zamieść. Na wynik nie wpłynie wcale żaden "nudny gostek" ani inne wpisy na forum, tego nie należy przeceniać ale przede wszystkim społeczna ocena tego co działo się przez ostatnie 8 lat. Więc warto podejść do tego ze większym spokojem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przytoczę Wam cytat  p.Leniaka (wątek 499 z forum o wyborach,poprzedni)   ..już wam pisałem że mnie akurat Krzczonów nie jest do życia potrzebny za miedzą mam Dąbie i cywilizację...     czy ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia, że ten Pan daje dobre rady i sugestie odnośnie wyborów w Krzczonowie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając ostatni post mam wrarażenie ,że opisano pana Mariana P.
  Niestety, ale Twoje domysły dalece nie trafione. Byle jaki z Ciebie "obserwatot". Gdyby nawet był tu inicjał, nie zauważyłbyś, podobnie jak nie chwytasz osoby, o której było pisane. A może tylko tak udajesz. Główkuj dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forum w ogóle nie decyduje o wyborach ;-) nikt nie wygrał wyborów na forum ... to akurat pod rozwagę mogliby wziąć zwolennicy wójta którzy walcują tu wszelkimi dostępnymi im metodami ... forum to miejsce rozmów jedynie rozmów po pierwsze swobodnych a po drugie zazwyczaj ostrych w internecie nie widać ani wyrazu twarzy ani emocji i to skutkuje własnie ostrością  trzeba się albo przyzwyczaić albo odpuścić sobie internety ... ​co do wójta - to jak pisałem wiele razy mam o nim złą opinię a im dłużej go oglądam czy słucham tym niestety gorszą ... pyskówki na forum z jego fanami akurat niewiele tu wnoszą - takich pseudo-anonimów jest na pęczki... ... a Dąbie - oczywiście mam za miedzą - to wielki plus  gdybym mieszkał np na Skałce to bym się czuł tragicznie  kremacja opon - no dajcie spokój a do tego jeszcze inwestorzy prawo mają w d... nic tylko uciekać albo zmienić władze i to szybciutko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
​co do wójta - to jak pisałem wiele razy mam o nim złą opinię a im dłużej go oglądam czy słucham tym niestety gorszą       nie ten typ urody ? jednym słowem nie przypadł do gustu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryda wygra i porządzi dwie kadencje co najmniej . Wszystko za sprawą p.Podsiadłego obecnego wójta, który nie pomyślał o swoim stołku i nie zadłużył gminy. I teraz ewentualny następca ma bardzo łatwe zadanie. Gdyby gmina była zadłuźona i wójt narobił by asfaltów na kredyt to nie byłoby chętnych tego pokroju co p.Bryda. A tak to teraz bułka z masłem wygrać z Podsiadłym i zabłysnąć przed następnymi wyborami też będzie łatwo. Dlatego jest to nauczka dla innych wójtów-w drugiej kadencji stawiamy wszystko na jedną kartę-zastaw się a postaw się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 46

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...